Порохотяги

Ціна 2999 грн
Ціна 2980 грн
Ціна 2799 грн
Ціна 2449 грн
Ціна 1899 грн
Ціна 1949 грн
Ціна 2208 грн
Ціна 5349 грн
Ціна 4890 грн
Ціна 5803 грн
Ціна 4697 грн

Пил – це те, з чим веде боротьбу кожна господиня практично щодня. Кращим помічником у цій справі є пилосос. В інтернет-магазині Zacinu представлений асортимент пилососів надійних виробників: Samsung, MPM, Gorenje. У нас ви знайдете техніку різної цінової категорії.

Види пилососів для будинку

Для сухого прибирання

Найпоширеніші та найбільш звичні моделі. Вони відмінно справляються з прибиранням дрібного бруду та пилу. Можуть бути оснащені:

  • контейнером для пилу;
  • мішком для пилу;
  • водяним фільтром.

Залежно від різновиду коливається і вартість, найбільш дорогі варіанти – з водяним фільтром. Але після прибирання таким пилососом повітря в кімнаті буде вологим, що надовше збереже чистоту.

Для вологого прибирання

Такі моделі з'явилися відносно недавно. Їх головна відмінність полягає в тому, що в корпусі є одна або дві ємності для подачі та збору води. З резервуара з миючим засобом постачається вода. Після цього потрібно змінити режим, щоб пилосос почав всмоктувати брудну воду і поміщати її в іншу ємність. Якщо в будинку немає килимів, то така модель найбільш доречна.

Класифікація пилососів за способом живлення:

  • від мережі;
  • від акумуляторів;
  • від мережі й акумуляторів.

На ринку України найбільш широко представлені моделі, що працюють від мережі.

Функції та особливості пилососів

Сучасні моделі пилососів мають наступні можливості:

  • Автозмотування шнура. Дуже зручна функція, яка дозволяє одним натисканням кнопки втягнути шнур назад в корпус.
  • Інжекційний фільтр. Вкрай необхідна функція для людей, у яких є алергія на пил. Такий фільтр ретельно очищує повітря від пилу та мікроскопічного сміття.
  • Фільтр-губка. Фільтр знаходиться біля мотору і захищає його від попадання сміття. Пам'ятайте – мотор повинен бути обов'язково закритий або самим корпусом, або фільтром. Інакше техніка швидко вийде з ладу.
  • Ароматизація повітря. Звичайно, далеко не всі моделі мають таку функцію, але якщо ви хочете придбати пилосос з якоюсь «фішкою», обов'язково зверніть увагу саме на таку техніку. Пилососи з ароматизацією передбачають додавання спеціальної рідини до ємності під час прибирання. Після цього кімната наповнюється свіжістю та приємним ароматом.

Купити пилосос для будинку

У каталозі інтернет-магазину Zacinu ви знайдете найрізноманітніші моделі, які стануть відмінним помічником в боротьбі з пилом і брудом. Доставка здійснюється у всі міста України, а якщо ви перебуваєте в Івано-Франківську, запрошуємо відвідати наш магазин за адресою: вул. Новгородська 49, 3-й поверх, оф. 322.