Інфрачервоні обігрівачі

Ціна 1759 грн
Ціна 1750 грн
Ціна 2499 грн
Ціна 2299 грн
Ціна 1625 грн
Ціна 356 грн
Ціна 1379 грн
Ціна 465 грн
Ціна 1189 грн
Ціна 440 грн

Інфрачервоні обігрівачі

В квартирі або на роботі так холодно, що неможливо нічого робити? Із сучасною технікою для обігріву холоди стають ніпочому. В цьому розділі нашого каталогу представлені інфрачервоні обігрівачі, які за лічені хвилини принесуть в будинок та офіс комфорт і тепло.

Принцип дії

Інфрачервоний обігрівач – один з найбільш економічних пристроїв для обігріву приміщення. Принцип роботи полягає в тому, що інфрачервоне випромінювання нагріває предмети та поверхні, які віддають теплову енергію повітрю. Обігрівачі інфрачервоні діють цілеспрямовано, тому ви можете поставити прилад, повернувши його в ту зону, де є потреба у обігріві. Вже через 5 хвилин після включення ви відчуєте, як кімната наповнюється теплом.

На що звернути увагу, перш ніж купити інфрачервоний обігрівач

Найважливіший момент, який слід враховувати перед покупкою, це потужність приладу. Якщо подальше встановлення планується в конкретній кімнаті, то приблизний розрахунок здійснюється так: на кожні 10 кв. м необхідно 1000 Вт потужності. На нашому сайті зліва є фільтри, завдяки яким можна обрати опалювальний пристрій, що відповідає вашим параметрам.

Типи пристроїв

Обираючи пристрій подібного роду, зверніть увагу на існуючі модифікації: сьогодні на ринку представлені настінні, підлогові і стельові варіанти.

  1. Настінні інфрачервоні обігрівачі виконані у вигляді панелей. Виглядають вони дуже стильно, особливо в інтер'єрах великих віталень або мансард. Інфрачервоні панелі такого плану виконані з кераміки, тому вони не палять повітря. До того ж, такі варіанти довговічні та можуть прослужити до 20 років. Керамічні інфрачервоні обігрівачі однозначно варті уваги покупців. Залежно від розміру та виробника, інфрачервоні панелі опалення розрізняються за цінами.
  2. Підлогові інфрачервоні обігрівачі підходять у якості додаткового джерела тепла. Є моделі маленького розміру, схожі на стандартні тепловентилятори, а є габаритні на високій підставці. При виборі варто відштовхуватися від площі приміщення.
  3. Стельові інфрачервоні обігрівачі купити варто тим, у кого є гараж, офіс або дитяча кімната з високими стелями. Вони не займають місця і виключають контакт з поверхнею. Ціна інфрачервоних обігрівачів стельового типу трохи вище, ніж підлогових.

Переваги ІЧ обігрівачів

Інфрачервоні керамічні панелі й обігрівачі мають масу переваг:

  • економічність у витраті електроенергії;
  • високий рівень ККД;
  • не пересушує повітря;
  • швидко нагрівається;
  • підходить для використання на вулиці;
  • пожежобезпечні.

Інфрачервоні обігрівачі актуальні у Львові та Івано-Франківську, Києві та Харкові, Одесі та Полтаві - інтернет-магазин Zacinu доставляє товари у всі міста України.