Тепловентилятори

Ціна 889 грн
Ціна 789 грн
Ціна 250 грн
Ціна 279 грн
Ціна 520 грн
Ціна 365 грн
Ціна 505 грн
Ціна 340 грн
Ціна 339 грн
Ціна 503 грн
Ціна 299 грн
Ціна 420 грн
Ціна 499 грн
Ціна 299 грн
Ціна 515 грн
Ціна 449 грн
Ціна 999 грн
Ціна 905 грн
Ціна 1430 грн
Ціна 449 грн
Ціна 569 грн

Тепловентилятори від Zacinu

Із настанням холодів, коли опалення ще не дали, в хід йде все доступне кліматичне обладнання. Одними з найбільш недорогих і функціональних є тепловентилятори. Незважаючи на скромні габарити обладнання, потоку теплого повітря цілком вистачає на обігрів кімнати квартири або кабінету в офісі.

Побутові тепловентилятори - різновиди

  1. Спіральні. Принцип роботи полягає в тому, що через металеву спіраль проходить електрострум, нагріваючи її до високої температури. Потік повітря, що проходить через спіраль, поширює тепло по кімнаті. Основна перевага - невисока вартість, а ось недолік досить істотний - такі прилади «сушать» повітря, спалюючи кисень. Якщо ви плануєте використовувати таку техніку зрідка, то спіральний тепловентилятор – це те, що потрібно.
  2. Керамічні. Принцип дії такий самий, як і у спіральних обігрівачів. Різниця в тому, що спіраль виготовлена ​​з кераміки, яка не так сильно нагрівається і, відповідно, не «палить» кисень. Його можна включати на тривалий час і при цьому не будете відчувати дискомфорт. Такі тепловентилятори купити можна навіть для шкіл і дитячих садків.
  3. З ТЕНом. Нагрівальний елемент трубчастої форми виконаний з ніхромового дроту і наповнений спеціальною речовиною з високим рівнем теплопровідності. Такі електровентилятори витрачають небагато електроенергії, тому їх експлуатація вигідна для бюджету.

Переваги та особливості теплових вентиляторів:

  • Ціна на тепловентилятори більш ніж доступна - в нашому інтернет-магазині Zacinu вартість на такі вироби починається від 190 гривень.
  • Компактність і легкість - обігрівач можна легко переносити з кімнати в кімнату, він практично не займає місця.
  • Безшумність - техніка не буде відволікати вас від роботи або перегляду фільму, при цьому в кімнаті буде тепло та затишно.
  • Деякі моделі мають режим охолодження, таким чином ви отримуєте виріб, який можна використовувати кілька сезонів.
  • Дорожчі девайси дозволяють регулювати потужність, мають систему захисту від перегріву, відключаються при падінні. Є варіанти з пультом управління, дисплеєм і таймером.
  • Якщо у вашій квартирі або офісі вже холодно або ви не задоволені опаленням – придбайте тепловентилятор в нашому інтернет-магазині. У нас великий вибір кліматичного обладнання та доступні ціни, в чому ви можете переконатися, погортавши каталог. Купити тепловентилятор ви можете онлайн - ми доставляємо товар у Львів, Івано-Франківськ, Київ, Вінницю, Харків та інші міста України.