Бутербродниці

Ціна 425 грн
Ціна 385 грн
Ціна 394 грн
Ціна 391 грн
Ціна 1082 грн
Ціна 590 грн
Ціна 681 грн
Ціна 677 грн
Ціна 449 грн
Ціна 947 грн
Ціна 1160 грн
Ціна 546 грн
Ціна 952 грн
Ціна 546 грн
Ціна 546 грн
Ціна 546 грн
Ціна 575 грн
Ціна 759 грн
Ціна 619 грн

Бутерброд — проста і всіма улюблена страва, яка швидко рятує від голоду. Варіантів приготування — безліч. Але зробити бутерброд ще смачнішим допоможе бутебродниця.


Що являє собою бутербродниця?


Бутербродниці (вони ж — сендвічниці) — дрібна побутова техніка, за допомогою якої можна легко та швидко підсмажити хліб з начинкою з сиру, овочів або шинки. Також за допомогою цього приладу можна готувати паніні, вафлі та печиво.


По вигляду прилад нагадує маленький чемоданчик. Корпус може бути виконаний з металу або пластику, усередині знаходяться рифлені нагрівальні пластини з антипригарним покриттям. Для приготування потрібно покласти бутерброд на пластину й закрити кришку. Приготування займає 2-5 хвилин, про готовність повідомить індикатор.


На що звернути увагу при виборі бутербродниці


Ми вже визначилися, з яких матеріалів буває корпус. Тепер давайте розглянемо інші параметри, перш ніж ви вирішите купити бутербродницю.


Потужність


Від потужності сендвічниці залежить швидкість приготування. Сьогодні на ринку представлені прилади:

  • малої (600-700 Вт);
  • середньої (750-900 Вт);
  • високої потужності (900-1100 Вт).


Якщо ви любите хліб більш засмажений та більш хрусткий; хочете, щоб сендвіч був готовий за пару хвилин, обирайте апарати високої потужності. Також потрібно розуміти, що чим більша потужність, тим вища ціна на бутербродницю.


Кількість сендвічів 


Найбільш стандартні варіанти сендвічниці мають два відділення для випічки. Цього достатньо для 1-2 людей. Якщо у вас є діти, краще обрати модель на 4 відділення.


Крім перерахованих вище характеристик, бутербродниці можуть бути оснащені:

  • термостатом;
  • індикаторами включення й виключення;
  • таймером;
  • відсіком для шнура.


У нашому каталозі є описи до кожної моделі, тому ви зможете ознайомитися з ними та визначитися, який варіант вам підходить.