Електрочайники

Ціна 510 грн
Ціна 483 грн
Ціна 327 грн
Ціна 447 грн
Ціна 446 грн
Ціна 230 грн
Ціна 970 грн
Ціна 999 грн
Ціна 409 грн
Ціна 490 грн
Ціна 297 грн
Ціна 389 грн
Ціна 339 грн
Ціна 590 грн
Ціна 322 грн
Ціна 275 грн
Ціна 369 грн
Ціна 705 грн
Ціна 434 грн
Ціна 545 грн

Електрочайник — прилад, який є у кожному другому будинку й абсолютно у всіх на роботі. Така проста функція як підігрів води, сьогодні практично немислима без цієї техніки. Перший електричний чайник був представлений на виставці в Чикаго в 1893 році. Сьогодні їх різноманітність настільки велика, що від вибору розбігаються очі.


Купуємо чайник: на які критерії звернути увагу


Говорити про принцип роботи чайника електричного ми не будемо — тут все дуже просто. Давайте поговоримо про технічні характеристики та матеріли.


Нагрівальний елемент


Чайники можуть мати два види нагрівальних елементів:


  • ТЕН (відкрита спіраль);
  • диск.


Прилади з ТЕНом сьогодні можна зустріти рідко, так як це більше відноситься до чайників старого зразку. У них є один істотний мінус — ТЕН "обростає" вапном і може вийти з ладу. Також їх складніше мити. Моделі з диском більш зручні в експлуатації, за ними простіше доглядати і термін їх служби значно вищий, ніж у варіантів з відкритою спіраллю.


Потужність


Сучасні прилади мають потужність від 750 Вт до 3000 Вт. Чим менша продуктивність, тим довше нагрівається вода. Оптимальна потужність 1800-2000 Вт — цього вистачить, щоб закип'ятити воду за півтори-дві хвилини.


Матеріал


Пластик. Вироби із пластику легкі, їх поверхня не нагрівається, що виключає можливість опіку. Одним з мінусів є наявність запаху, особливо в перші дні використання.


Нержавіюча сталь. Міцний матеріал, стійкий до подряпин і ударів. Такий чайник виглядає стильно на будь-якій кухні.


Скло. Прилади зі скла мають привабливий зовнішній вигляд і мають високу теплопровідність. Але також вони вимагають дбайливого догляду і не витримують падіння.


Кераміка. Відносно новий матеріал для виготовлення електрочайників. У такого приладу дві головні переваги — екологічність і приголомшливий зовнішній вигляд, так як такі пристрої доповнюють гарними малюнками.


Об'єм


І навіть тут споживачеві дається чималий вибір. У нас в каталозі ви зможете купити електричні чайники від 0,5 л до 2,5 л. Найменші моделі можна придбати тим, хто часто їздить у відрядження або подорожує. Для домашнього використання часто обирають чайники 1,5-2 л.


Додаткові функції


Якщо вам мало просто чайника, то можете вибрати пристрій з дисплеєм на поворотній підставці, яка крутиться на 360°. Також є моделі з регулюванням температури води від 10 ° C до 100 ° C, підтримкою температури та звуковим сигналом, який скаже, що вода закипіла. Звичайно, ціна електрочайників з “фішками” набагато вища, ніж на стандартні зразки.


Впевнені, в нашому інтернет-магазині ви оберете електрочайник, який прослужить довгі роки. Доставка здійснюється у всі міста на території України службами "Інтайм", "Нова пошта" та "Міст Експрес".