Кухонні комбайни

Ціна 2499 грн
Ціна 4832 грн
Ціна 3484 грн
Ціна 2431 грн
Ціна 2039 грн

Блендер, соковижималка, міксер, м'ясорубка — вся ця техніка істотно полегшує побут, але займає чимало місця. Відмінним рішенням економії простору є кухонний комбайн. Цей універсальний прилад вирішує усі ті ж завдання, що і перераховані вище інструменти окремо.


В інтернет-магазині Zacinu представлені кухонні комбайни різних конфігурацій і потужностей. Ви можете ознайомитися з характеристиками, щоб визначитися, які функції вам потрібні, а без яких можна обійтися.


Як вибрати кухонний комбайн для кухні?


Кухонні комбайни мають відмінності щодо потужності, функцій, кількості насадок, матеріалу, способу управління і т. д. Але принцип роботи у них приблизно однаковий. Основні складові комбайна включають в себе електродвигун, чашу (в деяких моделях є кілька змінних чаш) та різні насадки.


Основні характеристики


Потужність


Перше, на що потрібно звертати увагу перед тим як купити кухонний комбайн — це потужність, від якої залежить продуктивність приладу. Мінімальна потужність, яка зустрічається у даного виду побутової техніки — 250 Вт. Найпотужніша техніка має 2000 Вт. Також слід розуміти, що чим вища потужність, тим більший об'єм чаші. Від потужності безпосередньо залежить ціна на кухонний комбайн.


Функціональність


Стандартні функції комбайну полягають у вмінні шинкувати, нарізати (скибочками, кубиками), подрібнювати, змішувати, збивати, вичавлювати сік. Але далеко не всі комбайни (особливо недорогі) мають характеристики “все в одному". Зазвичай поєднуються такі функції:


  • м'ясорубка та міксер;
  • м'ясорубка та нарізка;
  • нарізка та соковижималка;
  • міксер, соковижималка та м'ясорубка;
  • нарізка, міксер і блендер.


Залежно від функціональності, в комплекті йде певна кількість насадок.


Матеріал і розмір чаші кухонного комбайну


Чаша кухонного комбайна може бути виготовлена з пластику, нержавіючої сталі або скла. Самий зносостійкий матеріал, звичайно, нержавіюча сталь. Що стосується об'єму, то чаші бувають від 0,5 л до 5,5 л. Залежно від того, які завдання ви ставите перед технікою, обирайте й розмір чаші.


Якщо ви не можете визначитися з моделлю, консультанти інтернет-магазину Zacinu завжди готові вам допомогти. Ми доставляємо наші товари по всій Україні, а гостей та жителів Івано-Франківська будемо раді бачити за адресою: вул. Новгородська, 49.