Сушки для фруктів, овочів

Ціна 2359 грн
Ціна 1750 грн
Ціна 915 грн
Ціна 785 грн
Ціна 1199 грн
Ціна 1370 грн
Ціна 1255 грн
Ціна 1145 грн
Ціна 1145 грн

В період збору врожаю сушарка для овочів і фруктів – просто незамінна річ на вашій кухні. Деякі господині морозять фрукти в морозилці, інші вважають за краще засушити плоди, зберігши в них усі вітаміни та корисні мікроелементи. Саме для цього і потрібна сушарка.

У нашому інтернет-магазині представлений асортимент сушарок для фруктів і овочів. Всі вони мають різний об’єм і потужність, але зі своїм головним завданням справляються на відмінно.

Основні параметри сушарки для фруктів та овочів

При покупці сушарки для овочів слід звертати увагу на такі параметри:

  • Висота лотків. Плоди викладаються в 1 або 2 шари, але при сушінні вкрай важлива циркуляція повітря, тому над продуктами має бути запас вільного простору.
  • Потужність. Для побутових цілей більше 1 кВт при сушінні овочів/фруктів не використовується, інакше всі корисні речовини зруйнуються.
  • Матеріал. Сушарки для овочів бувають пластиковими і металевими. І ті, й інші агрегати мають свої недоліки – метал нерівномірно прогрівається, а пластик може віддавати неприємним запахом.
  • Наявність терморегулятора. Підбираючи індивідуальну температуру для тих чи інших плодів, сушарка збереже максимальну кількість мікроелементів і вітамінів.

Види сушарок по типу і режиму роботи

За типом сушарки для овочів/фруктів діляться на:

  • конвективні;
  • інфрачервоні.

Конвективні сушки впливають на овочі та фрукти за допомогою гарячого повітря, випаровуючи з поверхні вологу. Через це втрачається привабливий зовнішній вигляд.

В інфрачервоній сушці волога, яка знаходиться всередині плоду, поглинається ІЧ-променями. Робоча температура при цьому становить 60°С. Такі агрегати забезпечують збереження кольору, смаку, а також вітамінів (на 90%). Ціна на інфрачервоні сушки дорожче, ніж на конвективні.

І той, і інший вид може працювати в напівавтоматичному або автоматичному режимі, тому від вас не потрібно ніяких втручань. Потрібно підготувати плоди, укласти їх в піддони і вибрати режим –далі сушарка все зробить.

Купівля сушарки в інтернет-магазині

Якщо ви зважилися на покупку такого побутового приладу як сушарка для овочів і фруктів, зверніть увагу на наш асортимент. Ми пропонуємо недорогі, але функціональні моделі, які чудово справляються зі своїм завданням. Доставка товарів здійснюється в усі міста України.