Сушки для фруктів, овочів

Ціна 1099 грн

Сушки для фруктів, овочів

  • 400 Вт
Обмежена кількість
Відгуків 0
Ціна 1263 грн

Сушки для фруктів, овочів

  • 400 Вт
Обмежена кількість
Відгуків 0
Ціна 1165 грн

Сушки для фруктів, овочів

  • 250 Вт
Обмежена кількість
Відгуків 0
Ціна 1060 грн
Ціна 1069 грн

В період збору врожаю сушарка для овочів і фруктів – просто незамінна річ на вашій кухні. Деякі господині морозять фрукти в морозилці, інші вважають за краще засушити плоди, зберігши в них усі вітаміни та корисні мікроелементи. Саме для цього і потрібна сушарка.

У нашому інтернет-магазині представлений асортимент сушарок для фруктів і овочів. Всі вони мають різний об’єм і потужність, але зі своїм головним завданням справляються на відмінно.

Основні параметри сушарки для фруктів та овочів

При покупці сушарки для овочів слід звертати увагу на такі параметри:

  • Висота лотків. Плоди викладаються в 1 або 2 шари, але при сушінні вкрай важлива циркуляція повітря, тому над продуктами має бути запас вільного простору.
  • Потужність. Для побутових цілей більше 1 кВт при сушінні овочів/фруктів не використовується, інакше всі корисні речовини зруйнуються.
  • Матеріал. Сушарки для овочів бувають пластиковими і металевими. І ті, й інші агрегати мають свої недоліки – метал нерівномірно прогрівається, а пластик може віддавати неприємним запахом.
  • Наявність терморегулятора. Підбираючи індивідуальну температуру для тих чи інших плодів, сушарка збереже максимальну кількість мікроелементів і вітамінів.

Види сушарок по типу і режиму роботи

За типом сушарки для овочів/фруктів діляться на:

  • конвективні;
  • інфрачервоні.

Конвективні сушки впливають на овочі та фрукти за допомогою гарячого повітря, випаровуючи з поверхні вологу. Через це втрачається привабливий зовнішній вигляд.

В інфрачервоній сушці волога, яка знаходиться всередині плоду, поглинається ІЧ-променями. Робоча температура при цьому становить 60°С. Такі агрегати забезпечують збереження кольору, смаку, а також вітамінів (на 90%). Ціна на інфрачервоні сушки дорожче, ніж на конвективні.

І той, і інший вид може працювати в напівавтоматичному або автоматичному режимі, тому від вас не потрібно ніяких втручань. Потрібно підготувати плоди, укласти їх в піддони і вибрати режим –далі сушарка все зробить.

Купівля сушарки в інтернет-магазині

Якщо ви зважилися на покупку такого побутового приладу як сушарка для овочів і фруктів, зверніть увагу на наш асортимент. Ми пропонуємо недорогі, але функціональні моделі, які чудово справляються зі своїм завданням. Доставка товарів здійснюється в усі міста України.