Вафельниці

Ціна 561 грн
Ціна 1160 грн
Ціна 720 грн
Ціна 1160 грн
Ціна 696 грн
Ціна 701 грн
Ціна 773 грн
Ціна 686 грн
Ціна 488 грн
Ціна 1198 грн
Ціна 372 грн
Ціна 918 грн
Ціна 580 грн
Ціна 570 грн

Ваша сім'я любить поласувати солодким? Відмінне рішення – купити вафельницю і готувати смачненьке хоч кожного дня! Завдяки простій конструкції, з приготуванням вафель впорається навіть дитина. Конструкція являє собою дві плити з нагрівальними елементами, які з'єднані шарнірами. Наливши тісто на одну половинку, закриваємо її кришкою (вона ж – верхня плита) і чекаємо 5 хвилин.

Ви можете придбати електричну вафельницю, яка випікає квадратні, круглі або прямокутні вафлі, вафлі у вигляді сердечок або мультиплікаційних героїв. Сьогодні ринок кухонних приладів пропонує масу варіантів на вибір.

Види вафельниць

Електричні вафельниці можуть бути:

  • ·         для тонких вафель (американських), які потім можна згорнути в трубочку та заповнити кремом;
  • ·         для товстих вафель (бельгійських/віденських);
  • ·         «4-в-1» – моделі зі змінними насадками, завдяки яким можна готувати не тільки різні види вафель, але також горішки та навіть сендвічі.

У нашому каталозі представлені різні моделі даного приладдя. Ознайомтеся з характеристиками й оберіть те, що вам підходить.

Матеріали корпусу

Корпус вафельниці може бути виготовлений із пластику або металу. Пластикові прилади легкі, мають різну кольорову гаму. Як правило, це прості моделі невеликих габаритів. Металеві вафельниці мають більш важку вагу та високу потужність. Такі моделі коштують, як правило, в 1,5-2 рази дорожче.

Додаткові функції й оснащення

  • Індикатори роботи. У приладу може бути 2 індикатори – один вказує на те, що пристрій нагрівається, другий повідомляє про готовність вафель.
  • Терморегулятор. Його завдання полягає в зміні температури випікання. Завдяки цьому можна приготувати вафлі різної структури.
  • Дисплей. На невеликому екрані відображається інформація про статус роботи приладу і про стан готовності.
  • Лопатка. За допомогою спеціальної лопатки готові вафлі легко витягуються з вафельниці, не пошкоджуючи при цьому покриття.

Замовити електровафельницю

Якщо ви хочете радувати себе або свою сім'ю смачними вафлями на сніданок, купіть вафельницю в інтернет-магазині Zacinu. У нас ви знайдете моделі в різних цінових категоріях. Ми гарантуємо якість наших товарів, що підтверджено відповідними сертифікатами. Доставку здійснюємо в усі міста України.