Ваги кухонні

Ціна 240 грн
Ціна 343 грн
Ціна 358 грн
Ціна 343 грн

Для точного вимірювання інгредієнтів не обійтися без кухонних ваг. Ці прилади використовуються не тільки в кухнях кафе і ресторанів, але і звичайними господинями. Також без кухонних ваг не обійтися і тим, хто сидить на дієті, де необхідно дотримуватися точної ваги продуктів. Розміри кухонних ваг, як правило, невеликі і вони помістяться в будь-якому ящику.

Як вибрати кухонні ваги

Кухонні ваги бувають електронними і механічними, з чашею або без неї. У нашому каталозі представлені електронні моделі.

Електронні ваги працюють від батарейок або акумуляторів, є моделі, які живляться від мережі. Такі ваги більш точні на відміну від механічних і мають більш привабливий зовнішній вигляд. Також серед функцій електронних ваг для кухні є запам'ятовування зважування, розрахунок калорій, облік тари. Практично всі електронні пристрої можуть вимірювати в грамах, мілілітрах і унціях.

На які функції та параметри звернути увагу

Здавалося б, такий простий прилад, але має кілька параметрів, на які слід орієнтуватися при виборі. В першу чергу визначитеся, що вам потрібно:

  • зважити інгредієнти, дотримуючись рецепту;
  • визначити масу овочів/фруктів для консервації;
  • відстежити кількість калорій.

До слова, кухонні ваги незамінні для перукарів-колористів, коли необхідно дотримуватися пропорції барвника і окислювача.

Також при виборі зверніть увагу на матеріал – ваги бувають:

  • пластиковими;
  • металевими;
  • скляними.

Найбільш надійний і довговічний матеріал для кухонних ваг – метал (нержавіюча сталь).

Також при покупці кухонних ваг зверніть увагу на діапазон меж зважування. Сучасні моделі можуть зважувати від 2 до 3 кг продуктів – цього цілком достатньо для повсякденного використання. Бувають ваги з допустимим максимальним вагою 5 кг – такі моделі актуальні для тих, хто зважує інгредієнти при консервації.

Замовлення кухонних ваг в інтернет-магазині

В інтернет-магазині Zacinu ви можете купити кухонні ваги, які стануть відмінним помічником. Замовлення приймаються онлайн і за телефонами. Ми доставимо товар в будь-яку точку України, а жителі Івано-Франківська можуть прийти до нашого магазину за адресою: вул. Новгородська 49, 3-й поверх, оф. 322.