Фен-щітки

Фен-щітки

  • IONIC
  • 1200 Вт
Відгуків 0
Ціна 685 грн
Ціна 333 грн
Ціна 541 грн
Ціна 933 грн
Ціна 333 грн
Ціна 304 грн

У жінок є маса пристосувань для догляду за волоссям – і плойки, і щипці, і випрямлячі. Ще один аксесуар, який буде корисним – фен-щітка. За його допомогою можна укласти волосся за лічені хвилини, причому процес цей набагато легше і зручніше, ніж якщо використовувати гребінець і звичайний фен.

Переваги фена-брашинга

Зовнішній вигляд у фена-щітки нагадує круглу розчіску, але з проводом. У деяких моделей в арсеналі є кілька насадок. Перш ніж купити фен-щітку, ознайомтеся з перевагами приладу:

  • Універсальність. За рахунок різних насадок і режимів брашинг може створити об'ємну укладку, гладке волосся, локони.
  • Зручність і швидкість укладання. Даний інструмент настільки простий у використанні, що з ним впорається навіть новачок. Тому якщо ви не вмієте орудувати феном і звичайною щіткою, то брашинг – найкраще рішення для вас.
  • Компактність. Розміри приладу невеликі, тому йому завжди знайдеться місце на полиці, в ящику, а також у валізі під час поїздки.

На які параметри звернути увагу

Перед тим як ви купите фен-щітку, визначьтеся із завданнями, які ви ставите перед приладом: чи часто ви укладаєте волосся, носите одну зачіску або віддаєте перевагу експериментувати. Також обов'язково варто враховувати довжину волосся.

Отже, звернути увагу необхідно на наступні параметри:

Потужність

Потужність таких пристроїв варіюється в межах 400-1200 Вт. Для короткого волосся вистачить 400-600 Вт, для укладання каре і волосся до лопаток потрібен більш потужний брашинг – 800 Вт, а для довгого волосся підійдуть прилади найбільшої потужності – 1000-1200 Вт.

Кількість насадок

Апарати можуть мати як одну насадку, так і 3-4 в комплекті. Для довгого волосся краще вибирати фен-щітку з щетинками, що втягуються – завдяки цьому локони будуть менше плутатися. Для створення об'єму на коротких зачісках необхідний дифузор. Також бувають моделі, в комплекті у яких є насадка концентратор (для звичайної сушки), щипці для завивки та насадка для випрямлення.

Обертова щітка

Наявність щітки, що обертається спрощує процес створення зачіски, але такий прилад вимагає певних навичок. Ціна на брашинги з обертовою щіткою вище, ніж на звичайний пристрій.

Режими

Моделі мають 2-3 режими температури та швидкості. Холодне повітря забезпечує хорошу фіксацію, іонізація – бореться зі статичною електрикою, парозволожувач – дозволяє не пересихати волоссю.

Ергономіка

Звертайте увагу на ручку щітки – вона повинна зручно лягає в руку. Також дивіться, щоб шнур мав достатню довжину і був обертовим.

Замовити фен-щітку в інтернет-магазині

В інтернет-магазині Zacinu можна замовити брашинг із доставкою в Київ, Дніпро, Івано-Франківськ, Харків, Одесу, Хмельницький, Львів та інші міста України.