Мережевий зарядний пристрій USB

Ціна 139 грн

Зарядки для телефонів


При покупці телефону в комплекті йде зарядний пристрій. Іноді буває так, що він виходить з ладу або втрачається. Тоді з'являється необхідність у покупці нової зарядки. У каталозі нашого інтернет-магазину ви знайдете різні моделі зарядних пристроїв найбільш популярних виробників.


Типи зарядок

Зарядні пристрої для мобільних телефонів доступні в наступних конфігураціях:


Стаціонарні. Заряджають телефон від мережі 220 В, це може бути "свій" кабель або адаптер для підключення роз'єму в електромережу.


Зарядка для автомобіля. Живлення акумулятора телефону здійснюється через прикурювач авто. Зовнішньо пристрій представляє собою адаптер або кабель циліндричної форми з USB-роз'ємами. Такий зарядний пристрій для телефону незамінний для тих, хто постійно знаходиться за кермом.


Універсальні. USB-кабель, який однією стороною підключається до комп'ютера, ноутбука або автомобільного прикурювача, а іншою — до смартфону (або планшету).


Портативний зарядний пристрій. Відносно нові зарядки на ринку, які вже завоювали славу. Портативний пристрій складається з масиву елементів живлення, поміщених в пластиковий корпус з USB-роз'ємом. Така річ стане в нагоді в поїздці, коли розетка недоступна. У нашому інтернет-магазині є великий вибір портативних зарядок.

Зарядка для телефону: на що орієнтуватися?

Перше, на що потрібно звертати увагу при покупці, — щоб роз'єм гаджета збігався з роз'ємом кабелю. Більшість моделей використовує micro-USB, в сучасних моделях застосовується USB Type-C. Для айфонів характерні власні Lightning-кабелі, а для старих кнопкових телефонів можуть використовуватися зарядки під циліндричний штекер з круглим роз'ємом.


Ще одна важлива характеристика — параметр вихідного струму. Для більшості моделей відмінним вибором буде зарядка з вихідним струмом 2А. Таким пристроєм також можна заряджати планшети і електронні книги.

Які ризики виникають при використанні неякісної зарядки?

Якщо оригінальна зарядка зламалася або загубилася, то до вибору нового пристрою слід поставитися відповідально. Сьогодні купити зарядний пристрій для мобільного телефону можна в будь-якому переході. Нехтуючи якістю на користь дешевизни, ви ризикуєте нашкодити своєму смартфону. У кращому випадку, гаджет не буде заряджатися або буде, але повільно. У гіршому — пристрій виведе з ладу внутрішні модулі, що призведе до дорогого ремонту.


В інтернет-магазині Zacinu ви зможете купити зарядки Hama, Remax, Belkin, Samsung і LDNIO. Замовлення приймаються онлайн і за телефонами: +38 (0342) 59-14-41, +38 (068) 479-78-47, +38 (050) 284-08-38.