Скло захисне для смартфонів

Ціна 110 грн

Захисне скло на телефон – і ваша техніка в безпеці

Загартоване захисне скло (Tempered glass) - це не що інше, як звичайне скло, яке пройшло спеціальну процедуру обробки. Спочатку скло нагрівають до 680 градусів, а потім поступово охолоджують холодним повітрям. Завдяки такій обробці скло набуває підвищеної механічної міцності і стійкості до пошкоджень. Іншими словами подряпати таке скло значно важче, ніж звичайне.

Розбитий екран - мабуть, найпоширеніша травма у сучасних смартфонів. І разом з тим, найнеприємніша - навіть якщо пристрій продовжує функціонувати, ваше щастя буде неповним. Ми знаємо чимало людей, які примудрялися пошкодити екран смартфона ще на етапі відкриття упаковки. Тому подбайте про збереження екрану відразу - ще до того, як на ньому з'являться перші б/у-ознаки.

Чим раніше ви це зробите, тим довше ваш смартфон буде виглядати як новий. І це перша порада - її можна не дослухатись, але після декількох замін екрану ви самі до цього прийдете.

Захисне скло чи плівка?

Маючи досвід використання і того й іншого, багато власників мобільних пристроїв вважають, що загартоване скло для телефона є значно кращим вибором, ніж плівка. Свідчення цьому - численні позитивні відгуки. І ось чому:

  • По-перше, якщо ваш смартфон не отримав олеофобного покриття (відбитки важко стираються), то з загартованим склом ви вирішите проблему вічно-брудного дисплея назавжди. Загартоване скло для телефона дуже гладке і з нього без проблем стираються всі сліди ганчірочкою з мікрофібри.
  • По-друге, якщо ваш смартфон впаде «лицем» (дисплеєм) вниз, то захисне скло прийме весь удар на себе і максимум ви отримаєте шматочки дешевого скла, яке розлетілося навколо.
  • По-третє, загартоване скло прекрасно захистить ваш смартфон від подряпин.
  • По-четверте, замінити тріснуте скло дешевше, ніж міняти весь дисплей + тачскрін.

Справа в тому, що в нових смартфонах виробники дисплеїв поєднують в одне ціле дисплей і тачскрін (технологія OGS - Оne Glass Solution). Це значно покращує якість зображення, але в разі пошкодження міняти доведеться все разом, а ціна такого задоволення, як ви розумієте, чимала.

Тому якщо ви бажаєте захистити дисплей свого девайсу, тоді ми вам радимо використовувати захисне скло на телефон.

Захисне скло до смартфона - великий вибір в нашому каталозі

Ви шукаєте де купити захисне скло для iPhone? Чи може вас цікавлять варіанти для телефонів Samsung? Або може у вас техніка іншого бренду? Немає проблем! У нас в каталозі ви знайдете відповідний варіант, і дисплей вашого смартфона буде надійно захищений від подряпин та інших дрібних ушкоджень.

Для тих, хто шукає міцне захисне скло для сматфонів, ми гарантуємо:

  1. Якість продукції. Пропонуємо моделі, виготовлені за сучасними технологіями із загартованого скла. Самостійно перевіряємо вироби різних виробників.
  2. Наявність товару саме на вашу модель телефону. Стежимо за ринком гаджетів і аксесуарів, регулярно поповнюємо наш асортимент усіма новинками.
  3. Оперативна доставка з нашого складу здійснюється в будь-яке місто України.